Απρ 19, 2021
Με παρέμβαση στο Σύνταγμα το απόγευμα της Κυριακής, η ΚΝΕ, ξεκίνησε τις δράσεις για τη στήριξη του ΚΕΘΕΑ σε όλη τη χώρα, επιδιώκοντας να αναδείξει την ανάγκη ενίσχυσης και όχι διάλυσης της απεξάρτησης.
«Ζωή ολόκληρη όχι με δόσεις - Κάτω τα χέρια από το ΚΕΘΕΑ», ανέγραφε το γιγαντοπανό που κρατούσαν τα μέλη της ΚΝΕ στα σκαλιά της πλατείας Συντάγματος, ενώ παράλληλα μοιράστηκε και η ανακοίνωση της ΚΝΕ.
Οι πολύμορφες δράσεις για την στήριξη του ΚΕΘΕΑ θα συνεχιστούν σε όλη τη χώρα.